Müşteriler Ne Demiş ?

Gulen Gultepe-Arfin

Life is Handmade Textile, Andrew & Juliet, Elonium Co. - IT Danışmanı
Profesyonel bir iş ahlakıyla çalışan ve sayfanızdan kolaylıkla istediğiniz performansı alabildiğiniz bir hizmet sunan sayın Mert Bülbüloğlu’na teşekkür ediyorum. Bundan sonra başka bir IT uzmanı ile çalışmayı hiç düşünmeyeceğiniz bir servise sahip olmanız için, Mert Bülbüloğlu’nu mutlaka tavsiye ediyorum.

Aynur & Tolga Gökağaç

Fotoğraf Çekimi
En güzel günümüzde bize eşlik eden sayın Mert Bülbüloğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Eşimi ve beni o stresli günümüzde kahkahalara boğarak harika fotograflara sahip olmamızı sağladı. Yaptığı işe olan saygısı, sevgisi ve mükemmeliyetçiliği için kesinlikle herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler Mert Bülbüloğlu..

Berat Bayraktar & Özen Özgürbüz

Klip Çekimi
Zorlu bir klip süreci yaşadık. Hem çekim hem montaj kısmında bir sürü aksaklık ve engel çıktı. Bütün bunları sakinliği ve profesyonelliği ile savuşturup tam da aklımızdaki klibi bize sundu. Önümüzdeki yeni projelerde de birlikte olmayı umuyoruz umarım boş vaktini yakalarız 🙂

Tuba Şimşek

Trilyeda Touristic - Web Tasarım
Thank you very much for all of this hard work and especially your patience 😉

İlayda Koç

Fotoğraf & Video Çekimi
En özel günümüzde Mert Bülbüloğlu ile çalışmayı tercih ettik. Eğlenceli ve içten yapısı kendimizi rahat hissetmemizi sağladı.O bizim için sadece bir fotoğrafçı değil ailemizden biri gibi oldu. Fotoğraf ve kısa film çalışması ile tercihimizin ne kadar doğru olduğunu da ayrıca göstermiş oldu. Bence sizde doğru yerdesiniz.